Nawilżanie przemysłowe i profesjonalneOczyszczacze, jonizatory, ozonatory powietrzaGeneratory ultradźwiękoweAkcesoria, części zamienne, podzespoły, serwisSklep internetowy sklep.bestairtech.pl
SPA-5M, 10M, 15M, 20M

SPA-5M, 10M, 15M, 20M

Jako pierwsi w Polsce prezentujemy Państwu zestawy SPA do inhalacji indywidualnych i zbiorowych o dużej wydajności do zabudowy.

Szczegółowe informacje w załączonej instrukcji obsługi zestawów na zbiornikach beczkowych 45l, 70l, 120l

Zestawy te umożliwiają:
- wytwarzanie zimnej ujemnie spolaryzowanej mgły nawilżającej i oczyszczającej powietrze w pomieszczeniu
- wytwarzanie aerozoli solankowych (zastosowanie np w jaskiniach solnych)
- nawilżanie, dokarmianie, ochrona w uprawach szklarniowych i pieczarkarniach - usuwanie z powietrza niepożądanych i szkodliwych zapachów
Realizując opisane funkcje zestaw umożliwia skuteczne nawilżanie połączone z działaniem relaksacyjnym podczas odnowy biologicznej i relaksacyjnej regeneracji organizmu w systemie zbiorowym lub indywidualnym.
W sezonie grzewczym zestaw umożliwia skuteczne nawilżanie pomieszczeń o średnich i dużych kubaturach (duże pomieszczenia mieszkalne, handlowe, produkcyjne).
Dzięki energooszczędnej produkcji ujemnie spolaryzowanej mgły o doskonałym rozdrobnieniu cząstek zestawy znajdują zastosowanie dające nową jakość w uprawach i ochronie roślin i grzybów np. w szklarniach i uprawach pieczarek.
Zestawy zawierają generatory od 5 membran do 20 membran (SPA-5M do SPA-20M) o wydajności od 0.9 litra wody/h do 5 litrów wody/h.

 

POBIERZ DOKUMENT O NAWILŻANIU PRZEMYSŁOWYM, PROFESJONALNYM i GENERATORACH AEROZOLI.

© ELTOM Poniatowa 2005 - 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. ::: 

ELTOM Henryk Tomasik, Nawilżanie Profesjonalne, Ozonatory, Jonizatory Poniatowa