Nawilżanie przemysłowe i profesjonalneOczyszczacze, jonizatory, ozonatory powietrzaGeneratory ultradźwiękoweAkcesoria, części zamienne, podzespoły, serwisSklep internetowy sklep.bestairtech.pl

Wydajne nawilżacze powietrza do obiektów przemysłowych. Produkty dostosowane do potrzeb klienta. Konkurencyjne ceny.

Posiadając duże doświadczenie w zakresie nawilżania i oczyszczania powietrza oraz wytwarzaniu aerozoli solankowych przedstawiamy Państwu produkty służące do profesjonalnego przemysłowego i domowego nawilżania powietrza i generowania aerozoli solankowych.

Nasze produkty umożliwiają nawilżanie powietrza dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Dzięki dowolnej konfiguracji produktów (wielkość zbiornika, sposób zasilania zbiornika wodą (ręczny, automatyczny), rodzaj i wydajność zastosowanego wentylatora (wentylatory zwykłe oraz promieniowe o wysokiej wydajności), dowolna konfiguracja kanałów doprowadzających i odprowadzających powietrze, rodzaj zbiornika (obudowy z tworzywa, stal nierdzewna), dowolny dobór generatora mgły w zależności od wymaganej wydajności pracy) produkty zaprojektowane i wykonane dla Naszych Klientów znalazły zastosowanie w pieczarkarniach, piekarniach, jaskiniach i grotach solnych, gabinetach SPA, uprawach roślin w szklarniach i tunelach foliowych, przy produkcji tabletek do zmywarek, tapet, w poligrafii, w zastosowaniach agrotechnicznych (dolistne dokarmianie roślin i inne) oraz jako zamgławiacze do celów bakteriobójczych, grzybobójczych i deratyzacji. To tylko przykładowe realizacje, bowiem nasze rozwiązanie znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne jest zapewnienie określonych parametrów powietrza, zarówno jeśli chodzi o jego wilgotność jak i skład (wytwarzanie aerozoli solankowych, rozpraszanie w powietrzu określonych mieszanek itp).

Niemniej jednak dzięki możliwości utworzenia mniejszych konfiguracji tego typu urządzenia (w szczególności z rodziny TURBO) mogą pracować w domu jako wydajne, ciche i efektywne nawilżacze powietrza, szczególnie w sezonie grzewczym.

Nasze produkty tworzą dwie rodziny - kompaktowe, ale bardzo wydajne dzięki odpowiednim parametrom, nawilżacze z rodziny TURBO (Turbo, Turbo Blue, Turbo Steel, każdy możliwy do rozbudowania do wersji Power z wentylatorem promieniowym) oraz urządzenia skierowane do celów profesjonalnych i o dużych wydajnościach z rodziny SPA (oparte o zbiorniki dużej pojemności i zestawy odpowienio dobranych wielomembranowych generatorów mgły).

Poniżej prezentujemy poglądowy prospekt pokazujący przegląd naszych produktów z dziedziny profesjonalnego i przemysłowego nawilżania powietrza.

Szczegółowe informacje o poszczególnych produktach wraz z instrukcjami obsługi znajdują się na stronach produktów dostępnych po kliknięciu w menu po prawej stronie.


Kup teraz nawilżacze w naszym sklepie internetowym!
Nawilżanie przemysłowe i profesjonalne


Kup teraz nawilżacze w naszym sklepie internetowym!

© ELTOM Poniatowa 2005 - 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. ::: 

ELTOM Henryk Tomasik, Nawilżanie Profesjonalne, Ozonatory, Jonizatory Poniatowa